Ky është 46-vjeçari që u gjet pa shenja jete në Prizren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Vlashnje në Prizren ku një burrë 46-vjeçar u gjet pa shenja jete në shtëpinë e tij.

Ky rast ka tronditur familjen Susuri, të cilët të pikëlluar kanë marrë lajmin për vdekjen e Blerimit, raporton Sinjali.

“Policia me urdhër të prokurorit ka bërë ekzaminim e vendit të ngjarjes dhe ka marr të gjitha provat, ndër to edhe një pistoletë me 24 fishek”, tha Bytyqi.

Tragjike: Gjendet i vdekur një 46-vjeçar në shtëpinë e tij në Prizren, dyshohet për vetëvrasje

Pas përfundimit të vendit të ngjarjes trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.