reperi

“Kush po e pret vet në shtëpi” Ledri Vulën

Reperi Ledri Vula e ka pasion pas këngës dhe regjisë edhe sportet e ndryshme

Basketbolli mbetet njëri prej sporteve të tij të preferuara por ai nuk është i keq as në sportin e skijimit.

Në një video që ai ka postuar në rrjetet sociale shihet duke skijuar në Brezovicë por çka është e rëndësishme është statusi i tij, shkruan GazetaExpress.

“Kur ajo t’thotë jom vet n’shpi”, ka shkruar Ledri në këtë video e që duket se ai është duke u ngutur për të shkuar tek ajo.

Ledri ka vazhduar të jetë aktiv në rrjetet sociale dhe me këngë të reja, kurse pas pushimeve në Dubai ai ka vendosur të kalojë edhe disa pushime në Brezovicë.
https://www.instagram.com/p/Bu_0UiBnwLp/?utm_source=ig_web_button_share_sheet