Këngëtarja

Kush është kjo adoleshente!? Wow, prit qenka Adelina dhe s’paska ndryshuar aspak FOTOT

Këngëtarja, Adelina Ismaili, e cila kohëve të fundit është shndërruar edhe në moderatorë, vazhdon të pozojë porsi një çikë e re

Adelina Ismaili nuk po di të plaket!

Diva e muzikës sonë ka treguar edhe sonte asetet e saj në një fustan ngjyrë rozë i cili thekson belin e saj.

Këngëtarja, vitin e kaluar kishte përfunduar emisionin “Tete a Tete”, derisa ende nuk dihet se kur do të startojë me edicionin e dytë të këtij emisioni. /GazetaExpress/