Lirim Kastrati

Kush është bukuroshja në krahët e Lirim Kastratit?

Lirim Kastratit ka kohë që është i zënë.

Ai së fundmi ka uruar Krishtlindjet bashkë me të dashurën me një foto të publikuar në Instagram.

Por kush është ajo? Është Angie, modele kroate dhe ka mijëra ndjekës në Instagram.

Lirimi tashmë po shkëlqen edhe jashtë fushe.