Kur presidenti Trump ishte i kapluar nga femrat

Presidenti amerikan, Donald Trump pa dyshim që është njëra nga figurat më të diskutuar në nivel global.

Trump, ka marrë pjesë në shumë organizime të modës, raporton Ballkan.info.

Madje, ai u bë i njohur për disa ofendime që ju bënte modeleve me pesh pak më të theksuar.

Të gjithë u befasuan kur ai kandidoi për president nga “Partia Republike”, dhe krejt në fund fitoi zgjedhjet duke mposhtur kandidaten demokrate, Clinton. /Ballkani.info/