Familja Behluli

Kunata dhe ‘rivale’

Janë pjesë e familjes më të komentuar shqiptare.

Nuk janë të rralla rastet kur Learta Jakupi del me kunatat e saj, me të cilat kalon shumicën e kohës, shkruan Ballkani.info.

Por, me foton e fundit që e ka hedhur në Instagram Engjellusha, shihet se është bashkë me motrën e saj Gresën dhe Leartën.

Në këtë rast, Learta përpos se i ka kunata, Gresën dhe Engjin i ka edhe rivale sa i përket se cila dukej më bukur, përfshirë veshjet e grimin!/Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Engjëllusha Salihu Official (@engjellushasalihu) on