Kryeministri Haradinaj: Ju lumtë, djema!

Kryeministri Ramush Haradinaj i është gëzuar fitores së Kosovës në Maltë me rezultat 5-0 në kuadër të Ligës së Kombëve.

Postimi i plotë i kryeministrit:

Rezultat prestigjioz dhe lojë e mrekullueshme e Përfaqësuesës së Kosovës si mysafir në ndeshjen kundër Maltës. Ju lumtë, djema! ??