Komoran

“Kroni i Mbretit” – Akidentohet rëndë BMW-ja me targa të Gjermanisë

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot pasdite afër Komoranit, më saktësisht tek vendi i quajtur “Kroni i Mbretit”.

Një veturë me targa të Gjermanisë ka dalë rruga dhe është përplasur jashtë rrugës, shkruan Ballkani.info.

Sipas fotografive të siguruara, shihet se ka pasur lëndime, pasi që në vendngjarje ka dalë edhe autoambulanca. /Ballkani.info/