VIDEO

Konfirmohet lajmi i bukur, Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

Çifti i shumëpërfolur dhe shumë i dashur për publikun, Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Para pak minutash nëpërmjet një video në rrjetin social Instagram, lajmi i bukur se ata do të bëhen prindër është konfirmuar.

“Një lumturi kaq e madhe nuk mund të mbahet dot vetëm për vete!”

Kështu është shprehur Bora teksa prek barkun e saj dhe në një fragment tjetër të videos Donaldi i puth dorën.