çifti më i ri

Konfirmohet çifti më i ri i estradës shqiptare

Ish-konkurrenti i Përputhen, Mevlan Shaba është në lidhje me këngëtaren nga Kosova, Albulena Ukaj.

Çifti më nuk fshehin asgjë dhe po ndajnë momente romantike së bashku në publik.

Madje këngëtarja bionde i referohet Mevlanit si burri i saj./Indeksonline/