Fushata

Koalicioni 100% Kosovë nesër mbanë tubime në Prishtinë e Malishevë

Nesër zhvillohet dita e nëntë e fushatës zgjedhore në Kosovës, për zgjedhjet e parakoshme të 6 tetorit.

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partia Socialdemokrate, kanë njoftuar se nesër do ta mbajnë tubimin qendror në Prishtinë, në Pallatin e Rinisë.
Sipas njoftimit ky tubim do të mbahet nga ora 18:00.

Ndërkaq, tubimi i dytë do të mbahet në Malishevë nga ora 19:30.

loading…