Klaudia Pepa rikthehet super shkëlqyese

Klaudia Pepa është një prej balerinave shqiptare më të përfolura dhe njëkohësisht një prej emrave të baletit që ka çuar emrin e shqiptarëve përtej kufirit.

Shpesh herë ajo është sulmuar për postimet e guximshme në Instagram po mes kritikëve ka një morri njerëzish që e adhurojnë.

Ajo do të jetë së shpejti pjesë e ‘Këngës Magjike’ ku do të prezantojë këtë event krah Ardit Gjebreas dhe Bora Zemanit.

Por ky nuk është i vetmi projekt i saj. Me anë të një video ku duket rrezëllitëse Klaudia ka befasuar fansat.