Veshja

Kjo veshje ia vë në pah format trupore, Dua Lipës

Artistja shqiptare, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në projekte muzikore e po ashtu edhe në rrjete sociale.

Me anë të postimeve të publikuara në Instagram, ajo shpesh informon fansat e saj për koncertet, përfshirë edhe jetën private.

Pas disa ditëve të mira që kaloi në Kanada, ajo aktualisht është në Filadelfia, e cila sjell disa pamje të hatashme.

Me një minifund dhe bluzë të zezë që ia vë në pah gjoksin bombastik, Dua ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

“Electricity”, mbetet projekti i fundit i publikuar nga ajo i finalizuar edhe me videoklip.

https://www.instagram.com/p/BrDFZBvBPp7/?utm_source=ig_embed