Aktorët

Kjo treshe po sjellin një tjetër serial vendor?

Nuk ka shumë seriale vendore.

Por, ato që janë, pëlqehen shumë nga publiku kosovar që janë të pasionuar ndaj komedisë, shkruan Ballkani.info.

E siç duket, një tjetër serial po bëhet pjesë e ekraneve televizive.

Ka qenë aktori Fisnik Ademi ai i cili në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet me Ard Islamin dhe Naser Rafunën të cilës ia kishte lënë një shkrim ku thoshte se diçka e re po vjen.

E se a është fjala për një serial, apo ndonjë projekt tjetër të tyre, presim të shohim./Ballkani.info/