Kjo këngëtare shqiptare i vjedh foton Oriola Marashit!

Modelja Oriola Marashi ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga dhurata që i ka bërë motrës së saj Xhulias me rastin e ditëlindjes.

Ka qenë pikërisht një buqetë e madhe me trëndafila dhe sipër saj shkronja “Xh” dhurata e modeles për të motrën.

Por duket se kjo foto dhe ide i ka pëlqyer edhe këngëtares Xhesika Ndoja, e cila e ka marrë foton dhe e ka publikuar në profilin e saj në rrjete sociale.