Kjo ishte befasia që iu bë Rina Balajt për ditëlindje

Të shtunën, Rina Balaj festoi ditëlindjen.

Reperja nga Istogu, Rina Balaj të shtunën festoi ditëlindjen e 19-të me ç’rast pranoi edhe urime të shumta.

Dhe tani është ky, menaxheri i grupit “On Records”, Met Elshani i cili ndau me ndjekësit befasinë që ia bëri Rinës.

Në videon e hedhur në Instagram, shihen i gjithë labeli i famshëm teksa Rina mbeti e habitur nga kjo surprizë.

“Surpriza e vonshme e ditëlindjes ? ka mendu qe ka intervist ?? edhe ?? @balajrina”, shkruan ai.

Vlen të ceket se që nga fillimi i karrierës Rina Balaj ishte pjesë e grupit “On Records”, ku solli projekte të shumta dhe mjaft të pëlqyera.

 

View this post on Instagram

 

Late Birthday surprise ? ka mendu qe ka intervist ?? edhe ?? @balajrina @zzapnchriss

A post shared by Met Elshani (@mettelshani) on