Çifti

Kjo është nofka e përbashkët me të cilën Ledri thërret Sarën dhe të bijën

Ledri ka bërë të ditur se me çfarë emri po thërret Sarën dhe të bijën.

Tashmë dihet se Sara çdo ditë e më shumë po afrohet nga fundi i shtatzënisë.

Ka pak javë që ajo dhe Ledri u zhvendosën në Gjermani, ku edhe u mësua se atje do vijë në jetë vajza e tyre, dihet se Sara para njohjes me Ledrin kishte jetuar në Gjermani, ndërsa nuk dihet ende nëse ata do rikthehen në Kosovë.

Së fundmi Sara ka publikuar një foto, ku shihet duke shijuar ushqimin që kishte para vetes, teksa të gjithë vëmendjen e ka marrë komenti i Ledrit.

Me këtë epitet Ledri quan edhe vajzën e tij që ende nuk ka ardhur në jetë. Në këngën e tij “Si baba” dedikuar të bijës Ledri thotë, “Zemër ty t’kam shpirt. Princesha babit, ty t’kom G! Ty t’kom n’ekip”.