Kjo është më e reja nga Adelina Berisha

Ndjekësit i ka vënë përpara një mëdyshje.

Adelina Berisha në Instagram ka hedhur dy video të klipeve të saj “Na” dhe “S’ta fal” duke i pyetur ata se cilën prej këngëve e pëlqejnë më shumë, shkruan Ballkani.info.

E përpos kësaj pyetje, këngëtarja zbuloi edhe një detaj tjetër.

Ajo tha se së shpejti do e publikojë klipin e ri, por nuk dha asnjë detaj tjetër./Ballkani.info/
https://www.instagram.com/p/Bqx061nnZYc/?utm_source=ig_web_copy_link