Arta Nitaj

Kjo është fotoja marramendëse e Arta Nitaj që po çmend rrjetin

Aktorja shqiptare, Arta Nitaj, di mjaft mirë si ta marrë vëmendjen e ndjekësve.

Nga pozat në ashensor e deri te ato e ulur në dysheme gjysmë e zhveshur.

Para disa minutash aktorja e ka publikuar një foto të tillë ku tregon format trupore në fustanin e ngushtë dhe të shkurtër.

“Ngjyra ime e preferuar”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.