Kjo është atmosfera që Tayna e bën në koncerte

Ka bërë “BOOM” që me paraqitjet e para.

Reperja Tayna tashmë është bërë senzacioni i këtij viti, duke lënë prapa shumë artistë tjerë, shkruan Ballkani.info.

Ajo në Instagram sonte ka publikuar disa video ku shihet atmosfera që e bën në vende të ndryshme, kudo që ka kënduar.

Përpos zërit dhe lëvzijeve mahnitëse skenike, në këto video vërehet edhe fakti se sa shumë njerëz ishin grumbulluar për t’i dëgjuar hitet e tij./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

No words needed❤️ LOVE

A post shared by Tayna (@tayna) on