Kjo befasi e priti Luanën në orët e vona, para derës së shtëpisë

Luana Vjollca është ndër moderatoret më të komentuara në shtyp.

Luana Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale, përmes së cilave kuptojmë gjithçka rreth saj.

Moderatorja ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën tregon dhuratën që ia bëri një fanse mbrëmë pas mesnatës.

Ajo i kishte shkruar disa letra me fjalë miradie për të, si dhe i kishte lënë edhe çokollata e gjëra të tjera.

Kujtojmë që gjatë këtij viti, Luana ka qenë aktive edhe me projekte muzikore, kurse aktualisht është e angazhuar në drejtimin e emisionit “Shiko kush Luan”.