Kishte shumë dashnore e 3 gra, por femra më e bukur turke ishte e Ibrahim Tatlises

Ibrahim Tatlises është modeli i mashkullit me shumë ‘fat’ në dashuri.

Gjatë karrierës së tij të bujshme ai pati shumë afera që u përfolën në media, por zyrtarisht ai ka tre martesa, që të tria kanë përfunduar me ndarje, përcjell ORAvip.

Ishte i martuar me Perihan Savas në fillim, më pas me Adalet Tatlises, me të cilën nuk ka asnjë foto dhe gruaja e dytë e tij nuk është e njohur as për mediet turke.

E treta dhe e fundit është Aysegul Yildiz, e cila në moshë është shumë më e re me Ibon dhe me të cilën ka një vajzë.