‘Kim Kardashian shqiptare’ provokon keq në paraqitjen e fundit

Provokon shpesh në rrjete sociale.

Dhe tani, Flaka Krelani sapo solli një fotografi ‘përvëluese’ ku zbulon më shumë se ç’duhet nga fiziku i saj, shkruan ballkani.info.

Format trupore bombastike të këngëtares kanë bërë që të komentohet nga mediat, e nuk ka dyshim se shfaq edhe anën artistike të saj.

Flaka përveç linjave trupore së fundmi është rikthyer edhe me këngë të re të lansuar para një muaji “Ndrysho”.

https://www.instagram.com/p/BpU18q5g_X3/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control