Kim Kardashian komplet e zhveshur, vetëm ky detaj e mbulon

Ajo ka shpërndarë kohëve të fundit fotografi ku shihet e zhveshur duke promovuar linjën e saj të fundit të Kim Kardashian Beauty.

Edhe këtë herë ylli 38 vjeçar ka pushtuar rrjetet sociale me imazhet e fundit dhe goxha provokuese që ka sjell, shkruan lajmi.net

Meqë tashmë ‘zhveshja’ është bërë trend për modelen Kardashian, ajo nuk ngurron që çdo ditë të publikojë imazhe të tilla.

Nëna e tre fëmijëve ndau një fotografi me ndjekësit teksa pozon e zhveshur në pjesën e sipërme ku në prehër ka vajzën e vogël të saj.

Edhe pse ky veprim nuk është një shembull i mirë për fëmijët duket se për Kim nuk paraqet ndonjë problem.

Sidoqoftë, supermodelja ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.