Kim Kardashian ia shpreh dashurinë partnerit në këtë mënyrë

Kim Kardashian si rrallëherë ia ka shprehur dashurinë publikisht Kim Kardashian.

Kim Kardashian dhe Kanye West janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit në botë.

Ylli televiziv, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, para 152 milionë ndjekësve ia shpreh dashurinë publikisht reperit.

Ajo postoi foto teksa shihej pranë Kanyet duke shikuar në pasqyrë, e në një tjetër duke shikuar veshjet.

“Veç një postim për t’i thënë atij sa shumë e dua ♥️”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

Just a post to say I love him so much ♥️

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on