Këngëtarja

Kida në xhinse, tregon të pasmet

Kida është njëra prej këngëtarëve që sivjet ka zgjuar interesim me fotot e saj në Instagram

Kështu ka bërë edhe kohëve të fundit ku ajo ka postuar disa foto me xhinse dhe një këmishë ngjyrë portokalli.

Por, përpos këngëve, që nuk kanë qenë shumë si viteve tjera për Kidën, ajo ka qenë shumë aktive me fotografi.

Pas disa të tjerave, ajo sot ka postuar përsëri tri fotografi e ku thekson të pasmet e saj në foto.

Kida për këtë vit këngën më të klikuar e ka atë me Ermal Fejzullahun, “Tela”.

loading…