Moderatorja

Kiara Tito një ikonë stili në spektaklin e saj të modës

Prej javësh tashmë publiku shqiptar është njohur me spektaklin më të ri dedikuar stilit.

Nën moderimin dhe autorësinë e Kiara Titos “Style Star” ka sjell risi në televizionet shqiptare.

Çdo javë konkurentet shfaqen me stile të ndryshme duke frymëzuar vajzat që i ndjekin nga ekrani dhe përfitojnë edhe nga këshillat e jurisë.

Por ajo që bie më së shumti në sy është vetë Kiara që ka ideuar këtë program.

Bukuroshja merr vëmendje të madhe me paraqitjet e saj duke u shfaqur plot stil dhe e kuruar në çdo detaj dhe ndryshe në çdo puntatë.