35 vjeçarja

Khloe pranon dhuratë nga ish i dashuri (FOTO)

Khloe Kardashian ka marrë një dhuratë nga ish i dashuri, Tristan Thompson, transmeton Klan Kosova.

35 vjeçarja hyri në Instagram për të zbuluar se Tristan i dërgoi balona për të festuar fillimin e lansimit të aromës së saj.

“Sot ishte lansimi i koleksionit tim dhe i pranova këto balona të dërguara nga True dhe Tristan dhe e vlerësoj vërtetë dashurinë”, tha Khloe.

“Jam me të vërtetë krenare për bashkë-prindërimin në të cilin jemi”, vazhdoi ajo.

loading…