skenat

‘Kevin’ nga Home Alone ri-krijon skenat e famshme, tash si i rritur

Aktori Macaulay Culkin ka ri-krijuar disa skena të famshme nga filmat e njohur ku ai ishte protagonist.
Filmat ‘Home Alona’ janë padyshim filmat më të shikuar dhe më të dashur të festave të fundvitit.

Personazhi shumë i dashur për të gjithë, ‘Kevin’, tani vjen si i rritur pasi aktori ka xhiruar disa skena si 39-vjeçar, përcjell Gazeta Express.

Këto skena janë bërë si reklamë nga Google, ndërsa videoja është shpërndarë e pëlqyer shumë nga fansat.

Home Alone Again with the Google Assistant

Turns out it’s a lot easier to defend your house from bandits when you have the Google Assistant. Take it from Macaulay Culkin. #HeyGoogle

Posted by Google on Wednesday, December 19, 2018