FOTO

Këto janë të famshmit që preferojnë makinat e tyre modeste

Të famshmit jetojnë një jetë plot luks dhe glamour dhe kjo është ajo që të gjithë ne besojmë për ta. Ne i imagjinojmë ata të jetojnë në apartamente luksi, dhe duke hipur në limuzina ose duke vozitur nëpër makinat më të lezetshme.

Por jo të gjithë të famshmit zgjedhin këtë lloj jete. Disa zgjedhin të jetojnë thjeshtë ,si vip-at në këtë listë që kanë makina modeste. Disa prej tyre janë biljonerë dhe ngasin makina që kushtojnë më pak se 50.000$.

Hidhi një sy listës së të famshmëve që zgjedhin makina praktike dhe të sigurta në vend të atyre luksoze.