Këtë unazë po e mban në gisht Tayna

Emri i saj po përmendet çdo ditë nëpër medie.

Kjo se, postimet dhe këngët e reperes Tayna po zgjojnë interest e fansat e saj të shumtë, shkruan Ballkani.info.

Ajo sonte në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet një unazë që ka vënë në gisht e që ishte në formë të kurorës mbretërore.

Me këtë gjest, Tayna po tregon se është ‘KING-u’ i këtij ‘sporti’./Ballkani.info/