Këtë imazh e zgjodhi Ermal Mamaqi për ta uruar 28 Nëntorin

28 Nëntori nuk mund të kalonte pa u uruar edhe nga ai.

Komediani dhe prezantuesi Ermal Mamaqi ka hedhur një fotografi shumë të veçantë për të, për ta uruar këtë datë të dalluar, shkruan Ballkani.info.

Ai pozoi përkrah presidentit Ilir Meta dhe bashkëshortës së tij Amit.

“Gëzuar Festën e Flamurit” janë fjalët e tij./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/BqvGIDHlvOb/?utm_source=ig_web_copy_link