Sopranoja

Këtë fustan e zgjodhi Learta për ta veshur për kurorëzimin dhe ditëlindjen e saj

Sot ka festuar ditëlindjen.

Por, në këtë datë me rëndësi për të, sopranoja Learta Jakupi ka vendosur që të kurorëzohet me tashmë bashkëshortin e saj ligjor, Kushtrim Salihun, djalin e këngëtares Shyhrete Behluli, ani pse dasma u bë para dy vitesh, shkruan Ballkani.info.

Ka qenë Shyhretja ajo që në Instagram ka hedhur një foto ku çifti me djalin e tyre shihen para Komunës së Prishtinës, duke lënë një urim për ta.

foto, po ashtu vërhet edhe bukuria e Leartës.

E veshur me një fustan të kuq, që simbolizon ngjyrën e dashurisë, Learta duket shumë elegante dhe me stil./Ballkani.info/