'Xhemajl Mustafa'

Kështu vjedhin hajnat në mobil shop në Prishtinë

Një vjedhje ka ndodhur sot në një mobil shop në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Prishtinë.

Një video ku shihen dy të rinj është postuar në faqen zyrtare të mobil shopit. Sipas tyre të rinjtë kanë vjedhur një zmadhues me Bluetouth dhe disa dëgjojse “Beats By Dre Pill”.

“Ne dyqanin tone është vjedhur nga keta dy djelmosha te ri nje Beats By Dre Pill ose zmadhuse me Bluetouth te keni kujdes dyqanet nga keta dy te ri, Ju kishem lut ata qe i njofin keta djelmosha ose jane te aferm le ti kshillojne dhe tju folin sepse kane me pas pasoja ne te ardhmen”, thuhet në postimin e këtij mobil shopi.

Shpërndaje

Prekëse

Të përgjërohesh për ushqim! Video prekëse, qeni “përlotet” teksa dikush i jep për të ngrënë

Baku

Azerbajxhani tregon forcën, paradë ushtarake për të festuar fitoren në Karabak

Volkswagen Golf

Golf 3 e nxjerr një autobus të mbetur në borë

Firehawks

Video e rrallë e aksionit të helikopterit të ‘operacioneve speciale’ të marinës së SHBA

Bahamas

Pamje që shihen një herë në jetë/ Peshkaqeni sulmon breshkën, peshkatarët…

Bursa

Ja si grabitet filiali i postës në Turqi

MadMan’s Choice

Grupi muzikor suedez sjellin versionin rock të këngës “Xhamadani vija-vija”

Ellie

“Mogli” i filmave në jetën reale, fëmija jeton me kafshët e egra, s’mund të flasë e ha bar

Gage Gillean

Ylli i rrjeteve sociale shkatërron makinën 3.4 milionë dollarë

Australi

Pamjet mahnitëse kur gorilla miqësore e kopshtit zoologjik, ndihmon zogun e plagosur të fluturojë

Gjermani

Gjermanët s’e durojnë izolimin – Situatë “kaotike” në Frankfurt

Houston

“I grahi më mirë kur pij”, fjalët e fundit të shoferit para aksidentit fatal, shihni videon dramatike

“Dreqi e marrtë”

Sinan Vllasaliu publikon këngën e re, dedikim për Ushtrinë e Kosovës

BMW

Kompania prezanton kostumin turbo-elektrik me krahë që fluturon me 300 km/orë

Jerevan

Protestuesit sulmojnë qeverinë dhe Kuvendin armen pas marrëveshjes së paqes me Azerbajxhanin

Nick Carter

​Lufta e re botërore për shkak të COVID, kreu i forcave britanike thotë se rreziqet janë reale