Foto

Kështu u dukën disa nga yjet e pranishëm në dasmën e Bleros dhe Afronës

Natën e mbrëmshme çifti i njohur Blero dhe Afrona Dika, e kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, duke organizuar një dasëm, në të cilën patën rastin të argëtoheshin shumë të ftuar, shkruan Indeksonline.

Në mesin e shumë pjesëmarrësve në këtë organizim, u panë edhe fytyra të njohura të showbiz-it shqiptar.

Më poshtë u sjellim disa pamje se si kanë vendosur të duken ata në këtë dasëm.

Liberta Spahiu

Meda me bashkëshorten

Shkurte Gashi

Gili & Ilir Berani

Sinani dhe Andrra

Blerona

loading…