Kështu u dekorua shtëpia e kryeministrit Haradinaj për festat e fundvitit

Festat e fundvitit po vijnë.

E tani padyshim se kanë nisur edhe dekorimet e ambienteve ku jetojmë apo punojmë, shkruan Ballkani.info.

E dekoruar tashmë është edhe shtëpia e kryeministrit Ramush Haradinaj.

Ka qenë bashkëshortja e tij Anita ajo e cila në Instastory ka hedhur një fotografi për të parë si duket nga brenda shtëpia e tyre dhe se sa e bukur është bërë nga këto dekorime./Ballkani.info/