Bukuroshja

‘Kështu rri dhe qeni im’ Kejvina Kthella i kthen përgjigje epike ndjekësit

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjetin social Instagram.

Modelja publikon foto nga përditshmëria të cilat nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

Së fundmi, modelja ka publikuar një foto në profilin e saj të Instagramit ku shihet e veshur me një fustan të ngushtë e të shkurtë në ngjyrë rozë të ëmbël.

Ajo ka pozuar e ulur në dysheme me një pozë qe ka arritur të tërheqë vëmëndjen e ndjekësve.

Në sy ka rënë komenti i një prej ndjekësve të saj, i cili ka shkruar:

“ Kështu rri dhe qeni im.” Kejvina ka vendosur t’i kthejë përgjigje duke i treguar se as që ia ndjen.

“Super”,-është përgjigjur ajo.

loading…