Kështu po duken disa nga pjesëmarrësit e “Kënga Magjike”

Sonte ka nisur festivali “Kënga Magjike”.

Në natën e parë gjysmëfinale do të prezantojnë këngët disa prej këngëtarëve, kurse pjesa tjetër do jenë në natën e dytë gjysmë finale që do mbahet nesër, shkruan Ballkani.info.

Ata që janë sonte, kanë filluar që në rrjetet sociale të publikojnë fotografi se si po duken.

Aurela Gace dhe Eli Fara kanë vendosur të vishen me të bardha, kurse, Rovena Dilo me të zeza.

Me të zeza janë veshur edhe Flori e Klajdi Haruni. Më poshtë janë renditur edhe disa fotografi të pjesëmarrësve tjerë.

Kujtojmë që finalja do mbahet me 8 dhjetor 2018 në Pallatin e Kongreseve në Tiranë./Ballkani.info/


https://www.instagram.com/p/BrBHVstA9Qj/?utm_source=ig_web_copy_link

View this post on Instagram

Ka dhe kshu…. te gjithe se bashku ne backstage….

A post shared by Kënga Magjike (@kengamagjikeofficial) on

View this post on Instagram

@era_rusi_official #kengamagjike2018

A post shared by Kënga Magjike (@kengamagjikeofficial) on

View this post on Instagram

Kejsi Tola 😊 @kejsitola #kengamagjike2018

A post shared by Kënga Magjike (@kengamagjikeofficial) on

View this post on Instagram

Te paret qe nisen konkurimin… @revoltklan #kengamagjike2018

A post shared by Kënga Magjike (@kengamagjikeofficial) on