Pa filtra!

Kështu duket Megi Pojani pa pikë grimi në fytyrë!

Megi Pojani pa dyshim është nga vajzat më pa filtra në showbizz-in shqiptar.

Ajo poston vazhdimisht momente nga jeta e saj e përditshme, ku në jo pak raste provokon me foto të ndryshme.

Kësaj radhe ajo ka postuar një foto pa filtra fare dhe tërësisht pa grim.

Ne mendojmë se ajo duket mirë, po juve?