Mozzik dhe Loredana

Kështu dukeshin Mozzik dhe Loredana në ditën e tyre më të lumtur

Për çdo çift, dita më e lumtur mendohet të jetë ajo e ardhjes në jetë të një fëmije.

Kështu ishte edhe për tashmë ish çiftin Loredana Zefi dhe Mozzik, të cilët pak vite më parë u bënë prindër të një vajze.

Në këtë foto, shihen Loredana, Mozzik dhe vajza e tyre e porsalindur Hana, së ciles reperi i ka dedikuar një këngë së fundi, shkruan “Kosovarja”.

Këtu ata duken mëse të lumtur, por siç dihet ditët me diell për lidhjen e dyshes në fjalë ka kohë që kanë perënduar.