Këngëtarja

Kështu do të duket Adelina në xhirimet për festat e fundvitit

Po merr pjesë edhe në xhirime të tilla.

Ndonëse ka shumë angazhime gjatë ditës, Adelina Emini po gjen kohë për të qenë më afër dhe e pranishme te ndjekësit e saj të shumtë, duke qenë pjesë e ekranit, shkruan Ballkani.info.

Këngëtarja së fundmi ka marrë pjesë në xhirimet festive që janë bërë nga RTV21.

E veshur me një fustan të zi, Adelina dukej tejet elegante, e bukur dhe me plot stil.

Kujtojmë që së fundmi ajo ka publikuar edhe projektin e ri të titulluar “Nuk je ti”, një baladë që përçon shumë emocion, ashtu si çdo këngë tjetër e saj./Ballkani.info/


https://www.youtube.com/watch?v=rkdCNTCO8xM