Aktori turk

Kerem poston foto qesharake dhe të papara duke festuar ditëlindjen e Hande Erçel

Aktorja e njohur Hande Erçel sot feston ditëlindjen, ku mbushi plotë 28 vite jetë.

Ditëlindja e Handes këtë vit ishte më ndryshe dhe më e kompletuar me mashkullin që e dashuron, Kerem Bursin, transmeton Indeksonline.

Kerem sot u kujdes që t’i publikoi disa imazhe artistike për ta uruar gruan që e dashuron.

Për 9.6 milionë ndjekësit e tij në Instagram, aktori ndau 6 imazhe gazmore të papara, duke i uruar një ditëlindje të lumtur.

Në imazhin e parë, Kerem ishte duke vozitur dhe i kushtonte vëmendje rrugës, ndërsa Hande nxori gjuhën jashtë. Ai i ka vënë mbishkrimin fotos: ‘Seriali i ditëlindjes fillon’, duke shtuar fjalën ‘Gëzuar!!!’.

Hande Erçel 28 ditëlindja

Në imazhin e dytë, HanKer ishte duke u rrezitur i veshur me rroba banje sportive. Bürsin shkroi: ‘DITËLINDJA për këtë’.

Hande Erçel'in 28. doğum günü

Tani imazhi i tretë ishte më gazmorja nga të gjitha, pasi çifti përdori aplikacionin Face-Swap i cili dukej i tmerrshëm dhe Kerem komentoi: ‘ABSOLUTISHT BUKUR’.

Kerem Bürsin uron për 28 ditëlindjen e Hande Erçel

Bürsin dhe Erçel po godisnin në imazhet e radhës, me mbishkrimet : ‘Dhe absolutisht E MADHESHME dhe absolutisht AMANIM @handemiyy’.

Kerem Bürsin, Hande Erçel'in 28. yaş gününü kutladı
imazhe të papara të Kerem Bürsin dhe Hande Erçel

Aktori turk përfundoi urimet e tij të ditëlindjes me këtë mesazh të shkurtër: ‘Faleminderit Hande që je ti’ , duke shtuar në turqisht ‘iyi ki doğdun’ që do të thotë ‘Gëzuar ditëlindjen’.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in görünmeyen görüntüleri

Në kthim, Hande ripostoi fotografinë për 25.5 milionë ndjekës në Instagram, duke shkruar në turqisht: “amanim da amanim ‘.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in görünmeyen görüntüleri

Sipas Urban Dictionary , ‘amanim’ do të thotë: ‘Fjalë turke që shpreh një ndjenjë të fortë dashurie, admirimi ndaj një personi të caktuar.’/Indeksonline/