Njofton policia

Kërcënon bashkëshortin me thikë, arrestohet një femër në Gjilan

Një femër është arrestuar në Gjilan, pasiqë e njëjta ka kanosur me thikë bashkëshortin e saj.

Policia njofton se e dyshuara gjatë ballafaqimit, e gërvish dorën e vet me thikë dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.  Rasti ka ndodhur dje pasmesnate.