Anëtari i PSD-së

Kërcënohet Faton Topalli, thotë se kërcënuesi është aktivist i VV-së

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Socialdemokratë në zgjedhjet e fundit, Faton Topali, është kërcënuar nga një person me emrin Burim, në rrjetin social Facebook. Madje Topalli pretendon se personi që e kërcënoi është aktivist i Lëvizjes Vetëvendosje.

Burimi ka nuk ka kursyer pa sha e kërcënuar edhe familjen e Topallit. E madje Burimi thotë në koment se këta dy njihen mes vete.

Gjithashtu edhe Faton Topalli i ka replikuar Burimit në komentin e tij, por nuk e ka ofenduar sic ka bërë Burimi.

Topalli pretendon se personi që e kërcënoi dhe e shau është aktivist i Lëvizjes Vetëvendosje.

“Më vjen keq burim, unë nuk jam kaq i zoti në të shara. si ju aktivistët e LVV nga Diaspora. Të rujt zoti.”, i ka replikuar Topalli komentuesit.