Keni uri para gjumit? Ja ushqimet e shëndetshme që mund t’i hani

Edhe kur ushqeheni mirë dhe me plot drithëra e proteina gjatë fgjithë ditës, ju sërish mund ta gjeni veten duke ‘hulmtuar’ në frigorifer natën, njofton Klan Kosova.

Dhe askush nuk dëshiron që të shkojë në shtrat i uritur, por lajmi i mirë është se ju mund të hani ushqime që iu bëjnë mirë edhe nëse i hani në këtë orar.

Një mollë me gjalpë kikiriku

Një puding më çokollatë

Një pjeshkë me ndonjë lloj djathi

Bajame Wasabi

Qershi të thata

Kos i papërpunuar grek me fara chia

Ullinj të zi

Banane me një grusht farash luledielli