këngëtarja

Këngëtarja shqiptare ka një surprizë për Krishtlindje

Këngët e saj më të fundit “U rritëm” dhe “Me kë mua” kanë bërë që këngëtarja Kejsi Tola të rikthehet sërish në qendër të vëmendjes.

Këtë herë ajo i ka surprizuar ndjekësit e saj në rrjete sociale me një set fotografik me temë Krishtlindjesh. Në këto foto ajo shfaqet më në formë dhe rrezëllitëse se kurrë, e veshur me një fustan të ngushtë të kuq ku nxjerr në pah hiret e saj.