Këngëtarja shqiptare ankohet për rrugët dhe shoferët shqiptarë

Nuk po jeton siç duhet në Shqipërinë që e do.

Eni Koçi sot në Instastory ka hedhur një video ku shihet një ankesë që e ka bërë për shtetin shqiptar, shkruan Ballkani.info.

Ajo shihet duke vozitur në një rrugë të paasfaltuar dhe gjendja e mjeruar, ka nervozuar këngëtaren.

Madje, një faj Eni ua ka hedhur edhe shoferëve që sipas saj shiten shumë ‘Gangsta’ në rrugë./Ballkani.info/