Këngëtarja kosovare mban shishen e ujit në të pasme derisa ushtron

Ajo njihet për format trupore që ka.

Por, Ana Kabashi sot në palestër ka bërë atë që pak njerëz mund ta bëjnë, shkruan Ballkani.info.

Ka qenë trajneri i saj, Gen Zeqiraj që në Instagram ka hedhur një video ku shihet Ana duke ushtruar këmbët, teksa mbi të pasme e mbante një shishe të madhe me ujë.

Me këto video, përpos diciplinës që po tregohet nga ajo dhe trajneri, Ana dëshmoi se në fotografitë që i publikon nuk ka fotoshop! Trupi i saj kaq seksi është po kaq real sa e shihni në foto!/Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/BqzXHxcAvNl/?utm_source=ig_web_copy_link