Besa Morina

Këngëtarja e sjell në jetë djalin me 28 Nëntor, por nuk ja lë emrin Flamur

Muaj më parë u bë e ditur se këngëtarja dhe profesoresha e muzikës, Besa Morina, i dha fund beqarisë.

Bëri përshtypje fustani i nusërisë, që ishte me dizajn unik, me nota muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Tani bëhet e ditur se këngëtarja dhe bashkëshorti i saj janë bërë prindër të një djali për herë të parë.

Arti i vogël ka ardh në jetë në një datë e ditë të madhe, pasi ai ka lindur me 28 nëntor.