Këngëtarja e njohur provokon nga banjo, pozon veç me robdëshambër

Shkenda Dubova është goxha aktive në rrjete sociale.

Shkenda Dubova mbrëmë ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet tejet joshëse.

Ajo kishte veshur një robdëshambër, ndërsa nuk mbante as reçipeta dhe dukej tejet atraktive.

Më pastaj, këngëtarja solli edhe një tjetër fotografi, kësaj radhe e veshur në bikini, ku në fokus kishte gjoksin dhe këmbët seksi.